2019 Season Registration Results


Sunday, July 21, 2019 @ 6:30pm
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 12
    Innerkip 18
 
Saturday, July 20, 2019 @ 9:30am
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 4
    Norwich 8
 
Friday, July 19, 2019 @ 7:00pm
Final
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 13
    Paris 3
 
Friday, July 19, 2019 @ 6:00pm
Final
    Brantford Bobcats Red 9
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 2
 
Thursday, July 18, 2019 @ 6:45pm
Final
    Guelph Gators 07 3
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 11
 
Thursday, July 18, 2019 @ 6:30pm
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 12
    Shakespeare 1 10
 
Thursday, July 18, 2019 @ 6:30pm
Final
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 1
    Cambridge 16
 
Wednesday, July 17, 2019 @ 8:30pm
Final
    Cambridge 0
Bantam GV T2 (U16 Bantam Grand Valley) 11
 
Wednesday, July 17, 2019 @ 6:45pm
Final
    Ayr 0
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 11
 
Wednesday, July 17, 2019 @ 6:45pm
Final
    Sweaburg 11
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 10
 
Tuesday, July 16, 2019 @ 6:45pm
Final
    St. George 15
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 6
 
Tuesday, July 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 15
    Brantford Bobcats 3
 
Monday, July 15, 2019 @ 6:45pm
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 5
    Embro 15
 
Monday, July 15, 2019 @ 6:45pm
Final
    Sweaburg 7
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 9
 
Saturday, July 13, 2019 @ 3:00pm
Final
    Waterloo Gold 14
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 0
 
Saturday, July 13, 2019 @ 2:30pm
Final
    Richmond Hill Rebels 3
Bantam GV T2 (U16 Bantam Grand Valley) 4
 
Saturday, July 13, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 6
    Embro ( 88 ) 5
 
Saturday, July 13, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 2
    St. George 22
 
Saturday, July 13, 2019 @ 11:00am
Final
    Halton Hawks 03 10
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 0
 
Saturday, July 13, 2019 @ 10:30am
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 0
    ST GEORGE 18
 
Saturday, July 13, 2019 @ 10:30am
Final
Bantam GV T2 (U16 Bantam Grand Valley) 15
    Windsor Lady Expos 0
 
Saturday, July 13, 2019 @ 10:15am
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 21
    K W Twins 17
 
Friday, July 12, 2019 @ 7:00pm
Final
    LaSalle 03 9
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 0
 
Friday, July 12, 2019 @ 4:00pm
Final
    Palmerston Marlins 6
Bantam GV T2 (U16 Bantam Grand Valley) 12
 
Friday, July 12, 2019 @ 3:00pm
Final
    Port Perry 11
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 1
 
Thursday, July 11, 2019 @ 6:45pm
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 5
    Innerkip 12
 
Thursday, July 11, 2019 @ 6:45pm
Final
    Waterloo Ghosts 07 3
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 4
 
Wednesday, July 10, 2019 @ 6:45pm
Final
    Norwich/Otterville 16
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 6
 
Wednesday, July 10, 2019 @ 6:45pm
Final
    Burgessville 18
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 10
 
Wednesday, July 10, 2019 @ 6:30pm
Final
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 2
    Kitchener 14
 
Tuesday, July 9, 2019 @ 8:30pm
Final
    Tavistock 9
U18 Midget Girls (U18 Midget Girls ) 1
 
Tuesday, July 9, 2019 @ 7:00pm
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 21
    Burgessville 5
 
Tuesday, July 9, 2019 @ 6:45pm
Final
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 10
    Embro 8 9
 
Tuesday, July 9, 2019 @ 6:45pm
Final
    Shakespeare 1 8
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 2
 
Tuesday, July 9, 2019 @ 6:30pm
Final
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 0
    London Lightning Red 15
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:45pm
Final
    Kitchener Classics White 11
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 5
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:45pm
Final
    Norwich/ Otterville 10
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 3
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 4
    Waterloo Ghosts 08 13
 
Monday, July 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 0
    St. George 11
 
Sunday, July 7, 2019 @ 1:00pm
Final
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 7
    Chatham 4
 
Sunday, July 7, 2019 @ 11:00am
Final
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 3
    Chatham 4
 
Saturday, July 6, 2019 @ 3:30pm
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 11
    Tavistock Athletics 21
 
Saturday, July 6, 2019 @ 1:45pm
Final
    Elma Avengers 7
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 12
 
Saturday, July 6, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 10
    Burgessville 6
 
Saturday, July 6, 2019 @ 10:15am
Final
    Kitchener Waterloo Twins 11
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 11
 
Saturday, July 6, 2019 @ 10:15am
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 4
    Stratford Memorials 15
 
Saturday, July 6, 2019 @ 8:30am
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 8
    Stratford Memorials 4
 
Saturday, July 6, 2019 @ 8:30am
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 9
    Twin Centre Wildcats 16
 
Thursday, July 4, 2019 @ 8:30pm
Final
U18 Midget Girls (U18 Midget Girls ) 12
    Tavistock 6
 
Wednesday, July 3, 2019 @ 6:45pm
Final
    Norwich/Otterville 18
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 9
 
Wednesday, July 3, 2019 @ 6:45pm
Final
    Sweaburg 5
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 8
 
Tuesday, July 2, 2019 @ 8:30pm
Final
    Listowel 12
U18 Midget Girls (U18 Midget Girls ) 9
 
Tuesday, July 2, 2019 @ 6:45pm
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 14
    Ayr 11
 
Tuesday, July 2, 2019 @ 6:45pm
Final
    Stratford Soper 17
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 3
 
Tuesday, July 2, 2019 @ 6:45pm
Final
    Waterloo Black 11
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 5
 
Sunday, June 30, 2019 @ 4:30pm
Final
    Brampton Burgundy 11
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 4
 
Sunday, June 30, 2019 @ 10:30am
Final
    Toronto Lady Mets 4
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 8
 
Saturday, June 29, 2019 @ 4:30pm
Final
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 4
    Oakville Angels 03 5
 
Saturday, June 29, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 13
    Ayr 21
 
Saturday, June 29, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 18
    PDP - Princeton 4
 
Friday, June 28, 2019 @ 6:30pm
Final
    Port Perry Angels 03 4
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 5
 
Friday, June 28, 2019 @ 5:30pm
Final
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 6
    Toronto Lady Mets 8
 
Friday, June 28, 2019 @ 10:30am
Final
    Palmerston Marlins 03 11
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 4
 
Thursday, June 27, 2019 @ 6:45pm
Final
    Embro 88 11
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 10
 
Thursday, June 27, 2019 @ 6:45pm
Final
    Cambridge 4
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 11
 
Thursday, June 27, 2019 @ 6:45pm
Final
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 7
    Guelph Gators 08 6
 
Wednesday, June 26, 2019 @ 6:45pm
Final
    Springfield ( 7 ) 9
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 10
 
Wednesday, June 26, 2019 @ 6:45pm
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 9
    Springfield Blue 10
 
Tuesday, June 25, 2019 @ 6:45pm
Final
    Embro 20
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 12
 
Tuesday, June 25, 2019 @ 6:45pm
Final
    Stratford Modargamage 6
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 7
 
Tuesday, June 25, 2019 @ 6:30pm
Final
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 4
    Waterloo Black 5
 
Monday, June 24, 2019 @ 7:00pm
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 15
    St George 8
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:45pm
Final
    Ancaster Blizzard 0
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 10
 
Monday, June 24, 2019 @ 6:45pm
Final
    Guelph Gators 3
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 12
 
Sunday, June 23, 2019 @ 4:00pm
Final
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 8
    Wilmot 9
 
Sunday, June 23, 2019 @ 2:00pm
Final
    Wilmot 3
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 9
 
Sunday, June 23, 2019 @ 1:00pm
Final
    Chatham 6
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 1
 
Sunday, June 23, 2019 @ 11:00am
Final
    Chatham 5
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 3
 
Saturday, June 22, 2019 @ 5:00pm
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 7
    Innerkip 1 10
 
Saturday, June 22, 2019 @ 2:00pm
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 5
    St.George 7
 
Saturday, June 22, 2019 @ 9:30am
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 9
    Shakespeare 10
 
Friday, June 21, 2019 @ 7:00pm
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 16
    Sweaburg 5
 
Wednesday, June 19, 2019 @ 7:00pm
Final
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 5
    St. George 13
 
Wednesday, June 19, 2019 @ 6:45pm
Final
    Burgessville 5
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 14
 
Wednesday, June 19, 2019 @ 6:45pm
Final
    Paris 13
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 11
 
Wednesday, June 19, 2019 @ 6:30pm
Final
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 16
    London Lightning 8
 
Wednesday, June 19, 2019 @ 6:30pm
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 2
    Stratford Modargamage 11
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 8:30pm
Final
    Mitchell 0
U18 Midget Girls (U18 Midget Girls ) 0
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 6:45pm
Final
    Waterloo Gold 13
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 5
 
Tuesday, June 18, 2019 @ 6:45pm
Final
    StMarys 1
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 16
 
Monday, June 17, 2019 @ 7:30pm
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 10
    PDP 1
 
Monday, June 17, 2019 @ 6:45pm
Final
    Exeter Extreme 7
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 10
 
Sunday, June 16, 2019 @ 2:00pm
Final
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 3
    Palmerston Marlins 1
 
Sunday, June 16, 2019 @ 12:30pm
Final
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 3
    Palmerston Marlins 6
 
Sunday, June 16, 2019 @ 12:00pm
Final
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 8
    Tavistock Athletics 7
 
Sunday, June 16, 2019 @ 10:00am
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 17
    St. Mary's 4
 
Saturday, June 15, 2019 @ 6:30pm
Final
    Oakville Angels 06 16
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 0
 
Saturday, June 15, 2019 @ 3:00pm
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 4
    Stratford 5
 
Saturday, June 15, 2019 @ 2:30pm
Final
    Lasalle Athletics Gold 2009 11
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 0
 
Saturday, June 15, 2019 @ 1:00pm
Final
    Cambridge Coyotes 7
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 2
 
Saturday, June 15, 2019 @ 12:30pm
Final
    Etobicoke Mayhem 9
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 0
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:30am
Final
    Oakville Angels 10
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 7
 
Saturday, June 15, 2019 @ 9:00am
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 5
    Exeter 3 9
 
Saturday, June 15, 2019 @ 9:00am
Final
    Milton 08 1
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 10
 
Friday, June 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 5
    St. George 17
 
Friday, June 14, 2019 @ 5:30pm
Final
    Port Perry Sr. 2
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 8
 
Friday, June 14, 2019 @ 4:30pm
Final
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 2
    Missisauga North Tigers 06 10
 
Friday, June 14, 2019 @ 12:30pm
Final
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 8
    Tavistock Athletics 7
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:45pm
Final
    Innerkip 23
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 4
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:45pm
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 13
    Innerkip 2 8
 
Wednesday, June 12, 2019 @ 6:45pm
Final
    Paris 6
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 9
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:45pm
Final
    Waterloo Black 4
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 5
 
Tuesday, June 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 1
    Cambridge Coyotes 5
 
Sunday, June 9, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 15
    PDP Princeton-Drumbo-Plattsville 18
 
Saturday, June 8, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 16
    Ayr 17
 
Saturday, June 8, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 14
    Sweaburg 15
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:45pm
Final
    Innerkip 5
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 6
 
Thursday, June 6, 2019 @ 6:45pm
Final
    Six Nations Shakas 8
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 8
 
Wednesday, June 5, 2019 @ 6:30pm
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 0
    Stratford Soper 13
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 8:30pm
Final
U18 Midget Girls (U18 Midget Girls ) 16
    DKMB # 1 3
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:45pm
Final
    Cambridge 2
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 8
 
Tuesday, June 4, 2019 @ 6:30pm
Final
    Ayr 24
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 20
 
Monday, June 3, 2019 @ 7:00pm
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 13
    Norwich/ Otterville 4
 
Monday, June 3, 2019 @ 7:00pm
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 8
    Listowel 9
 
Sunday, June 2, 2019 @ 6:30pm
Final
    London lightning 5
Bantam GV T2 (U16 Bantam Grand Valley) 15
 
Sunday, June 2, 2019 @ 4:30pm
Final
    London lightning 13
Bantam GV T2 (U16 Bantam Grand Valley) 9
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
    Squirt boys 4
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 20
 
Saturday, June 1, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 6
    Norwich/Otterville 10
 
Saturday, June 1, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 13
    Burgessville 6
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:45pm
Final
    Waterloo Ghosts 08 1
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 4
 
Thursday, May 30, 2019 @ 6:45pm
Final
    Ayr 9
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 0
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:45pm
Final
    Embro 8 24
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 10
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:45pm
Final
    Burgessville 6
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 8
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 7
    Ingersoll Ironbirds 5
 
Wednesday, May 29, 2019 @ 6:30pm
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 12
    Cambridge 12
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 8:30pm
Final
    Cambridge 0
U18 Midget Girls (U18 Midget Girls ) 15
 
Tuesday, May 28, 2019 @ 6:45pm
Final
    Kitchener 12
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 6
 
Monday, May 27, 2019 @ 6:30pm
Final
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 6
    St. George 14
 
Sunday, May 26, 2019 @ 8:30pm
Final
U18 Midget Girls (U18 Midget Girls ) 13
    Mitchell 5
 
Sunday, May 26, 2019 @ 4:00pm
Final
    Unknown 8
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 3
 
Sunday, May 26, 2019 @ 2:30pm
Final
    Plamerston Marlins 8
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 7
 
Sunday, May 26, 2019 @ 1:00pm
Final
    LaSalle Athletics 3
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 0
 
Sunday, May 26, 2019 @ 1:00pm
Final
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 8
    Waterloo 08 4
 
Sunday, May 26, 2019 @ 8:30am
Final
    Cambridge Coyotes 6
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 1
 
Sunday, May 26, 2019 @ 8:30am
Final
    Tavistock Atheletics 11
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 2
 
Saturday, May 25, 2019 @ 2:00pm
Final
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 0
    LaSalle Athletics 4
 
Saturday, May 25, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 6
    Norwich/Otterville 18
 
Saturday, May 25, 2019 @ 11:30am
Final
Bantam Girls T1 (U16 Bantam Girls ) 0
    LaSalle 1
 
Saturday, May 25, 2019 @ 8:30am
Final
    Waterloo ghosts 07 10
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 1
 
Friday, May 24, 2019 @ 6:30pm
Final
    Waterloo Ghosts 21
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 4
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:45pm
Final
    Ingersoll Ironbirds 0
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 5
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:45pm
Final
    St George 5
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 14
 
Thursday, May 23, 2019 @ 6:30pm
Final
Bantam GV T2 (U16 Bantam Grand Valley) 4
    London Lightning 2
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:45pm
Final
    PDP - Princeton 1
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 11
 
Wednesday, May 22, 2019 @ 6:30pm
Final
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 2
    Waterloo Ghosts 8
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 8:30pm
Final
    DKMB #1 2
U18 Midget Girls (U18 Midget Girls ) 8
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 7:00pm
Final
Squirt Tier 2 (U12 Squirt Girls) 15
    Wilmot Thunder 1 6
 
Tuesday, May 21, 2019 @ 6:45pm
Final
    Kitchener 9
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 4
 
Monday, May 20, 2019 @ 6:45pm
Final
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 12
    Paris 12
 
Saturday, May 18, 2019 @ 1:00pm
Final
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 18
    Springfield 0
 
Saturday, May 18, 2019 @ 1:00pm
Final
    Springfield Blue 18
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 0
 
Thursday, May 16, 2019 @ 8:30pm
Final
U18 Midget Girls (U18 Midget Girls ) 6
    Innerkip 5
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:45pm
Final
    PDP 4
Squirt Boys (U12 Squirt Boys ) 9
 
Thursday, May 16, 2019 @ 6:45pm
Final
    London Lightening 4
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 14
 
Wednesday, May 15, 2019 @ 8:30pm
Final
    London Lightning 8
Bantam GV T2 (U16 Bantam Grand Valley) 5
 
Wednesday, May 15, 2019 @ 6:45pm
Final
    Embro (8) 11
Atom Boys - Royal (U10 Boys (Atom)) 10
 
Wednesday, May 15, 2019 @ 6:30pm
Final
Atom Boys - Black (U10 Boys (Atom)) 6
    Embro 18
 
Tuesday, May 14, 2019 @ 8:30pm
Final
U18 Midget Girls (U18 Midget Girls ) 4
    St Mary's 11
 
Tuesday, May 14, 2019 @ 6:30pm
Final
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 5
    Tavistock Atheletics 15
 
Sunday, May 12, 2019 @ 1:30pm
Final
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 4
    Kitchener 14
 
Sunday, May 12, 2019 @ 1:00pm
Final
    Waterloo 14
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 0
 
Sunday, May 12, 2019 @ 1:00pm
Final
    Cambridge Coyotes 16
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 0
 
Sunday, May 12, 2019 @ 11:30am
Final
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 2
    Waterloo Black 8
 
Sunday, May 12, 2019 @ 11:00am
Final
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 2
    Waterloo Ghosts 07 8
 
Sunday, May 12, 2019 @ 9:00am
Final
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 0
    Kitchener White 6
 
Saturday, May 11, 2019 @ 6:00pm
Final
    Waterloo Gold 15
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 0
 
Saturday, May 11, 2019 @ 3:00pm
Final
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 7
    Brantford Red 4
 
Saturday, May 11, 2019 @ 3:00pm
Final
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 14
    Guelph Gators 4
 
Saturday, May 11, 2019 @ 2:00pm
Final
    Cambridge 14
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 8
 
Saturday, May 11, 2019 @ 1:00pm
Final
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 4
    Brantford Black 8
 
Saturday, May 11, 2019 @ 12:00pm
Final
    St. George 11
Mite Tier 1 (U10 Mite Grand Valley ) 1
 
Saturday, May 11, 2019 @ 11:00am
Final
    Palmerston Marlins 3
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 13
 
Saturday, May 11, 2019 @ 9:00am
Final
Squirt Tier 1 (U12 Squirt Grand Valley ) 16
    Waterloo ghosts black 0
 
Saturday, May 11, 2019 @ 9:00am
Final
    Brantford Red 4
Novice Grand Valley (U14 Novice Grand Valley ) 6